| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

Vreau sa imi testez curajul si sa ma uit la noapte la un film de groaza. Ce imi recomandati? Sa nu fie chiar extrem de scary, dar sa fie un film care sa te tina in priza. Multumesc anticipat! Dar vreau sa imi spuneti doar un film, nu cate o suta, copiate de pe un site, iar filmul sa fie vazut si de voi. Am auzit ca The grudge e misto, asa e?

14 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

The Uninvited sau Session 9 happy eventual unul din filmele Saw thinking Nu sunt cine ştie ce, dar sunt destul de pline de ketchup totuşi laughing

| Mentaaaaa a răspuns:

Buna!

Mirrors 1, Mirrors 2, The Exorcism of Emily Rose big grin

Pa, pa!

| Holocause a răspuns:

Iti sugerez filmul The Grudge 1, 2, mult succes! Vezi sa nu te sperii smug

| BiaSiAtat a răspuns:

The Exorcist (2010)... OMG este as de SCARY! adica eu m-am uitat doar la o secventa de film (adica traile-ul) si am murit de frica.M-am uitat cu o prietena si ea zicea sa ne uitam la film.Ea s-a uitat cu fracsu' care are 20 de ani si mi-a zis ca mai mult a stat cu capu'-n perna.Vezi si incearca.te pup si NOROC

| gigel68 a răspuns:

Daca asa vrei sa iti testezi curajul, e grav. ce curaj e asta cand stai in casa in fata unui monitor inofensiv? happy
totusi, un film horror frumos "Thirteen Ghosts" poate reusesti sa te sperii. happy

| DennD a răspuns:

Drag me to Hell :X Cel mai tare :X Si nu e prea de groaza happy

| Robeert98 a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda sa te uiti la filmul "The Grudge". Sper ca ti-am fost de foloswinking

| ElHuron a răspuns:

Iti recomand Drag me to hell!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un film ca cele cu fantome, spirite, zombie, monstri,...
si scary movies sunt bunewinking
sper ca ti-am fost de ajutor

| lipitoOarea a răspuns:

Scarry movie 5.Curaj!

| blackwidow a răspuns:

Seria Saw. Vizionare placuta

| spyke321 a răspuns:

Salut. As spune sa nu o faci sad am incercat si eu odata si am facut cea mai mare prostie. sad A doua zi cand m-am trezit am avut vedenii etc nu am putut dormi noaptea sad. Foarte naspa crying. Daca esti mai sensibil/sensibila ti-as propune sa nu o faci.Na acum cum vrei tu. Bafta.

| T3qUyLa a răspuns:

Masacrul din Texas... iti recomand sa te uiti la toate seriilewinking

| TaNn0 a răspuns:

NewMoon,Shutter,etc funda?:S