| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ati fost careva la clinica Medlife din Bucuresti daca da cum este ce preturi au ?

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Serviciile sunt bune, iar preturile sunt pe masura lor.
https://www.medlife.ro/laboratoare-medlife/analize-medicale-tarife/53/
Uite aici niste tarife pentru analize. Asa poti sa iti faci o idee de preturile practicate!

| meduzza a răspuns:

Serviciile sunt super bune, au medici buni iar clinicile sunt curate la preturi ok [adica cam acelasi pret dai si in alta parte doar ca la Medlife este de 10000 de ori mai bine]