| TheFeeye a întrebat:

Hey azi am dat examenul la matematica ( evaluare nationala ) si la exercitiul 2 de la sub 3 am uitat sa mai scot radicalul si am lasat radical din 1225, mi se va mai acorda punctajul? Sau nu se va lua in considereare, funda :-s

3 răspunsuri:
| daydreamer a răspuns:

Sigur se va lua in considerare. Nu stiu sigur insa daca ti se va da tot punctajul sau ti se vor da 3-4 puncte.

| Phantelul a răspuns:

Nu ti se va taia din punctaj depinde sub ce forma dorea sa lasi rezultatul dar in principiu vei primi punctajul maxim

| imakeyoursmile a răspuns:

Doar pentru un radical nu cred ca iti v-a lua din punctaj. oricum sper sa te fi descurcathappy