| Alinaaa03 a întrebat:

Hey buna TPU, am o problema....am incercat sa imi pag modelu la tableta de mai multe orii si l-am bagat cam de vreo 20 de ori si mi s-a blocat si imi arata sa imi bag contul google si cand mil bag nu ma lasa adica imi scrie "nume de utilizator sau parola invalida" si sunt sigura ca ii bunasad si cum sa fac! Help!
Dau Funda!

1 răspuns:
| recKuLL a răspuns:

Dai resetare din fabrica. Probabil s-a blocat. Daca nu, oprestel si porneste-l din nou.