| Frumystefy a întrebat:

Sall TPU, am tableta evotab 3g de la elvio. Mi-a blocat-o o verisoara punand de prea multe ori modelul... imi arata sa scriu nume de utilizator( email) si parola si nu imi amintesc nici una. Am intrat pe acont recovery si nu mi-am gasit contul. Nici pe youtube nu gasesc metode...
Va rog ajutati-ma. Imi puteti lasa un link sau o metoda care merge?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pool77 a răspuns:

Hard reset. Daca n-aveai internet activat le tableta n-are nici un rost, chiar daca iti stii contul. E contul de la google.