| MissxD a întrebat:

Hey happy Ce parere aveti despre facultatile de psihologie? Este greu? Si... este cineva care studiaza in Sibiu la o asemenea facultate?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Normal ca este grea, la fel ca si alte facultati din alte domenii big grin, dar daca iti place iti va fi usor happy

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu-ţi găseşti de lucru şi e oribil de naşpa. Facultatea de psiho o faci după ce ai făcu altă facultate şi după ce ţi-ai găsit de lucru în altă parte. Cunosc pe cineva care are 30 de ani şi încă nu e angajată în domeniu şi şi acum mai face tot felul de chestii pe la facultatea aia... deci mai bine te orientezi spre altceva.

| blueskies14 a răspuns:

Este chiar foarte greu din cate stiu eu. Si eu as vrea acolo. Mi-a spus cineva ca trebuie sa inveti toti nervii din corp..Si sunt destui de multi. big grin