| rockvandam a întrebat:

Vreau sa stiu parerile voastre in legatura cu facultatile din ziua de azi.Nu stiu ce facultate sa urmez.Am terminat profil uman(filologie) dar as vrea sa merg undeva la drept sau ingineria mecanica, aeorospatiala.Mentionez ca sunt din Cluj. Ce parere aveti despre aceste facultati,cat de greu este, ce se studiaza la fiecare si daca ai posibiliatea unui loc de munca stabil dupa terminarea uneia dintre ele.

1 răspuns:
| Gerard9965 a răspuns:

Poti urma cel mai bine o facultate de limbi straine, dat fiind faptul ca ai facut filologie.