| pufoasa92 a întrebat:

Hey fetelor ce cadouri faceti prietenilor de valentine's day? astept cat mai multe sfaturi si ideei:d:*

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Eu o sa ii pregatesc prietenului meu ceva special anul asta!
tinand cont ca stam impreuna si singuri,o sa pot sa ii fac ceva foarte frumos!
o sa ii pregatesc o cina,care o sa includa ceva paste sau pizza si ceva dulce si o sticla de vin,clar!
baia o sa o fac ff frumoasa,spumant,vin si acolo,lumanari si la fel si camera,o sa fac tot inimioare si lumanari! sper sa imi iasa, cat despre ceva material, o sa fac un tablou cu noi doi:X pe care o sa i-l dau tongue

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ElizzaTPU a răspuns:

Http://bit.ly/yB2Lse : Papyrus personalizat, lumanare rosie si cd audio ar fi o idee ? :) Sunt la oferta pe rochiisexy !

| mih1990 a răspuns:

Iti pot spune ce i-am luat eu.Un puzzle magnetic,un breloc si umeras de clanta personalizat ( http://www.ideaplaza.ro/......lizat.html ).Vreau sa dau comanda si de un tort in forma de inima+niste baloane care o sa fie prin camera atunci cand ajunge acasa.