| Aly07 a întrebat:

Hey
Imi puteti spune si mie cum sa trag poze pe cd din calculator prin Nero.(Pas cu pas daca se pate ).
Multumesc mult happy.

Răspuns Câştigător
| pysy_1046 a răspuns:

Deschizi nero... dai la al2lea la,, data". mai jos dai la,, make data cd". astepti si ti se deschide pagina unde sa bagi poza, ca sa bagi pz ori dai la,, add" dn dreapta si le cauti in calc... ori deschizi separat foderu unde ai poze, le selectezi si le iei cu click dandu-le drumul in pagina de nero, dupa ce ai bagat pz dai next->burn si apoi ast pana iti apare ceva s dai ok, apoi exit si gata.succes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc m-a ajuatat si pe minehappy