| halucazu a întrebat:

Vreau sa copy ceva din calculator pe un dvd.
Am nero.
Imi puteti spune care sunt toti pasii?

3 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Ce versiune de nero ai? Eu am nero 9 si e dierit de celelalte, dar am avut si nero normal.

| Smackdown a răspuns:

Te duci la nerhiromake data disc->data DVD- ti se deschide o fereastra in care pui ce vrei [ muzica, poze, filme, jocuri... orice]le dai copy si in fereastra de nero dai paste, pesi next, dai un nume cd-ului in casuta corespunzatoare, apoi selectezi viteza de scriere a cd-ului[de obicei 24x sau 32 x] si BURN ...iti face DVD-u si cand e gata dai ok[ iti apare o fereastra mica] si next

| dragalasica a răspuns:

Deschizi neroul si iti apar optiuni in legatura cu ce vrei sa copy(filme, jocuri, musika, stii tu...)si apoi dai pe yes si ai copiat ce ai vrut sa copy(pe cd, discheta CHIAR NU CONTEAZA!). suckcess!