| anonim_4396 a întrebat:

Hey, nu stiu ce sa aleg dintre telefoanele cu touchscreen :LG GD510, LG Cookie, Samsung Star S5230... care este mai Bun? funditzoaice!

Răspuns Câştigător
| Maryabaii a răspuns:

Mie cel mai bun mi se pare S5230 si cel mai prost LG cookie. eu am LG gw620 si are si qwerty. Fundita?

7 răspunsuri:
| Tenchiu a răspuns:

I-ati un Nokia mai bine big grin tot gen... 5230, 5800, vezi tu, e mult mai bun un NOKIA decat LG sau Samsung (astea's firme de frigidere si tv-uri, nu stiu de ce mai fac si telefoanelaughing )

| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> si cauta acolo, despre ele de la oameni care le-au testat asa cum trebuie, nu doar cu caterinci de jocuri, ci cu softuri modificate, cu teme, si care au dat niste raspunsuri bazate pe intamplari, si fiecare lucru prost sau bun la ele fiind explicat

| Nommm a răspuns:

Multumesc, pentru raspunsuri. mi-am luat Samsung star alb :X

| rahelyta a răspuns:

Buna eu as alege intre Lg GD510 si Samsung in nici un caz LG Cookie e cam uratel (pentru copii), Lg GD510 e frumos stilat dar ca firma mai bine Samsung big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca LG GD510.Am si eu unu si sunt multumit de el happy

| Gabriella_7889 a răspuns:

Samsungwinking
Am si eu happy si sunt super multumita de el happy

| craisler2011 a răspuns:

Eu am LG GD510 si sunt foarte multumit de es ia-ti si nu vei regreta