| Silenceisanwser a întrebat:

Salut Ce sa aleg? Lg kp501 Cookie sau Samsung s5230
? Care are aplicati etc mai multe?

Răspuns Câştigător
| Anna1996_7323 a răspuns:

Buna!

Samsung s5230 e mai bun si are mai multe aplicatii.

Sper sa ei o decizie buna si sa ai succes cu telefonul,
Papa pup. =)

4 răspunsuri:
| xtina a răspuns:

Eu am Lg kp 501 si sunt multumita de el. Il am de cand a aparut si e foarte bun. Tin sa mentionez ca l-am scapat de la etajul 3 si nu a patit nimic laughing Rezista la cazaturi! laughingwinking

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Mai bine ia-ti Samsung s5230 pentru ca e mult mai bun decat LG.

| Silenceisanwser explică:

Cred ca s5230 e mai okhappy

| tocana97 a răspuns:

Salut eu as lua LG cookie pentru ca eu am LG cookie fresh si este foarte bun si LG cookie se aseamana foarte mult cu LG cookie fresh

apropo Samsung s5230 are si un coleg de al meu si nu prea e multumit de el

bafta