| Gaby405 a întrebat:

Am o husa pentru telefon din silicon care este extrem de moale (daca trag mai tare mi-e ca se rupe). Problema este ca este cam larga. Exista o modalitate de a o pune intr-un lichid sau ceva de a se mai strange putin? Este extrem de larga pentru telefon (persoana de la care am luat-o a cam tras de ea).

Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| IIIshaneIII a răspuns:

O pui pe telefon si dai cu uscatorul de par pe ea si se strange pe telefon de la caldura

4 răspunsuri:
| Quassaar a răspuns:

Frate, am avut senzația că citesc întrebarea la rubrica "dragoste și sex"laughing

| MadalinG99 a răspuns:

Sunt ieftine husele, nu prea ai ce sa-i mai faci.

| Edmonds2342 a răspuns:

Practic nu ai ce sa îi faci, decât sa iei alta. Dacă te duci la tarabe în piață găsești și la 10 lei, sau la un magazin chinezesc.

| Gaby405 explică (pentru Edmonds2342):

Problema este ca nu mai gasesc husa asta. Iti dai seama ca daca gaseam aceeasi husa nu stateam sa-mi mai bat capul cu asta