| COOLboY a întrebat:

am o intrebare si sper ca imi va raspunde doar cine stie. As dori sa fac o aplicatie pentru Android, dar nu stiu cum. As vrea sa fac o aplicatie si s-o pun pe Google Play (fostul Android Market). Imi puteti explica ce si cum? Niste video-uri mi-ar fi de mare ajutor. (scuze categoria). Dau Vot+Funda!

1 răspuns:
| olivert1310 a răspuns:

Ce ceri tu nu o sa-ti spuna nimeni. Si din aia care se pricep cu adevarat nu stiu cati se gasesc pe site-ul asta. E nevoie sa stii programare la greu. laughing Tu vrei sa faci bani, nu stiu cine este de acord sa te imbogateasca.