| Altair a întrebat:

Am o problema! Vreau sa postez o poza cu mine la avatar pe TPU si la editare profil imi apare dar la vizualizare profil nu imi apare.cum sa fac sa imi vada ceilalti poza ca nu imi pot arata frumuseteasad

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare câteva minute până se va face modificarea fizic ori poza este prea mare şi depăşeşte spaţiul avatarului.
Pa, pa.

1 răspuns:
| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!