| alice_1196 a întrebat:

De ce nu imi apare poza la profil?
atunci cand dau la editare profil imi apare dar nu si la vizualizare profil

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştită! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Trebuie să ai puţină răbdare, în câteva ore sau zile o să apăra ea dar oricum eu o văd... Baftă

| Dina a răspuns:

Eu astept cam o zi ca sa-mi apara, se vede ca sunr ceva niste probleme tehnice

| SuntUnCartof a răspuns:

Trebuie sa astepti sa se actualizeze profilulwinking
stai linistita ca o sa aparawinking

| teodem a răspuns:

Eu m-am inregistrat ieri si exact aceeasi problema am.nu stiu, probabil etse vorba despre o problema din site.