| AlcolicSmile123 a întrebat:

am primit de la RDS un stick cu un card sim care este bagat inauntrul stickului, cum pot sa desfac stickul si sa iau acel card?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

E linga capac de obicei. Linga conectorul USB, in capat.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

...si sa faci ce? Nu de alta, dar ala e doar pentru trafic de date.

| AlcolicSmile123 explică (pentru KodrutZ):

Pai, exact sa am net pe telefon.

| KodrutZ a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Ca sa ai net pe telefon iti iei sim 3G pentru telefon si faci abonamentul ala de 2 EUR cu TVA inclus. In alta ordine de idei, SIM-ul ala din stick se scoate foarte usor. Tu ce faceai cind ti l-a bagat in stick, dormeai?

| AlcolicSmile123 explică (pentru KodrutZ):

Poti fi mai amabil, pai pe 14.06 imi vin 600MB dar nu am rabdare pana atunci... oricum am incercat o moteda mai eficienta. Si cum se scoate? + Nu eu i-am spus sa-l bage.

| KodrutZ a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Se scoate cum s-a bagat. Ai un sertaras care se trage in care e simul. Tre' sa te uiti cu atentie.

| AlcolicSmile123 explică (pentru KodrutZ):

In lateral/fata/spate daca dai raspunsul iti dau funda.