| yumeee a întrebat:

Cam cât costă o imprimare pe un tricou? Mă adresez celor care au făcut-o.

3 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Depinde de tricou, de marimea imprimeului, de calitatea sa. Intre 15 si 80 de lei, dar cele de 80 rezista la spalare la masina, nu se decoloreaza, nu se duce imprimeul.

| sand a răspuns:

Intre 25 si 50 lei. In functie de modelul tricoului si daca il ai tu ori il cumperi de la firma care imprima.

| Anonim_2815 a răspuns:

In jur de 70-100 de lei/ron Atat m-a costat pe mine, acum depinde cum vrei imprimarea! Primesc funda?big grin