| Denis_2637 a întrebat:

ce laptope imi recomandati cu Intel core i7? si cooler si 2 gb video. funda:X

4 răspunsuri:
| ToxicTpu a răspuns:

"laptope" nu o sa gasesti niciodata. poate laptop-uri. si cu specificatiile pe care le-ai scris banuiesc ca vrei ceva pentru jocuri. iti recomand Alienware pornind de la 5.000 lei in sus. sau daca nu Toshiba sattelite de la 3.500 lei in sus. funda?

| CristiM988 a răspuns:

Salut. Eu iti recomand un Sony Vaio. Parerea mea ee ca ee cel mai bun laptop posibil.

| ToxicTpu a răspuns (pentru CristiM988):

La Sony vaio este decat firma. nu este bun de nicio culoare.

| CristiM988 a răspuns:

Sony Vaio