| totulesteverde a întrebat:

cine poate sa imi spuna cum pot sa ies pe facebook dintr-un grup din care nu vreau sa fac parte?

Răspuns Câştigător
| Wolfszeitt a răspuns:

Dreapta sus Leave group/ Părăseşte grupul.

5 răspunsuri:
| andra1223 a răspuns:

Intri la grup si in dreapta sus, langa notificari este o floricica laughing Dai pe ea, apoi pe paraseste grupul happy

| HarMonyy a răspuns:

Pai... Dupa ce intri pe contul tau de facebook, dai pe,, ACASA'' din dreapta sus. Apoi te orieentezi in partea stanga a paginii unde scrie,, GRUPURI''. Acolo ti le arata pe toate in care esti bagat. Dai pe anumitul grup din care vrei sa iesi, dupa care in partea dreapta a paginii iti arata o Roata... dai pe ea si acolo iti da paraseste grupul.happy sper ca te-am ajutat. Succes

| melek a răspuns:

Intra in contul tau, dai click pe grupul respectiv, iar in partea dreapta a ferestrei scrie notificari, iar langa el, o sageata in jos..si dai Paraseste grupul.

| Cristea_Iulian_1962 a răspuns:

Nu imi place!

| Votav_Adi_1979 a răspuns:

Cum pot sa ies de pagina mea de facebook?