| SellEvans777 a întrebat:

De cand mi-am facut cont am pus intrebari, dar nu pot sa pun raspunsuri findca nu am e-mail-ul confirmat si de fiecare data cand dau sa il confirm nu mi se trimite e-mail-ul de confirmare.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

În ziua când te-ai înregistrat trebuia sa fi primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare (se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicitau să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Dacă nu gaseşti mesajul de la TPU scrie un mesaj din CONTACT şi roagă-i să-ţi trimită acel mesaj. Pentru a afla mai multe despre activitatea pe TPU îţi recomand să citeşti răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE.