| xAbb a întrebat:

Buna TPU :3 O sa trec direct la intrebare...
De ce de fiecare data cand las un raspuns la o intrebare mi se cere sa confirm adresa de e-mail? Am confirmat`o odata si raspunsul nu s`a postat dupa confirmare... Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| Zippy a răspuns:

Probabil asta este una din nenumaratele erori TPU.Don't worry, o sa fie reparat in cel mai scurt timpwinking

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| xAbb explică:

Multumesc,s`a rezolvat, a Fost o eroare presupun.
@mony :3 raspunsul nu a aparut
@ioandelasal Am confirmat inregistrarea. Ba chiar am mai dat raspunsuri inainte, insa azi nu stiu ce a avut.
@PedoBearxD am factu asta, insa mi se cerea din nou si din nou tongue cand incercam sa dau un raspuns straight face
@XxRealmToReactsmxX am verificat de vreo 2 ori straight face Tot mi se cerea...
Eu ma bucur ca s`a rezolvat si va multumesc frumos inca odata :3

| mony_3128 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta
dupa ce ai confirmat trebuie sa astepti ca sa apara raspunsul
funda plzzz

| PedoBearxD a răspuns:

Pai du-te la casuta de e-mail, du-te la mailul de confirmare, mai apasa odata linkul de confirmare, dar nu iesi de pe pagina dupa ce iti zice ca e-mailul a fost verificat! Ramai pe pagina TPU unde scrie ca e-mailul a fost confirmat, de acolo te duci la ce categorie vrei si raspunzi, o sa mearga! Mie mi s-a intamplat asta acum 20 minute si a mers asa cum ti-am spus.
PedoBearxD

| XxRealmToReactsmxX a răspuns:

TPU a dat pe data de 19 iulie 2011 un mesaj de genul acesta:
"Conturile TPU sunt furate! Am avut o alerta, un cont in data de 17.07. 2011 s-a hackat un cont, si trebuie sa va reprotejam conturile prin re-verificarea adresei de e-mail.
-Cu mare speranta de nu a primi hack,
-Echipa TPU."
De aceea. Funda?