| Manne a întrebat:

i-am facut mamei un cont pe enel.ro, iar acum vreau sa vad factura electronica...cu cod de bare. Am primit un email cu factura dar nu cred ca avea vreun cod, si mai ales ca l-am sters. Puteti sa ma ajutati, daca stiti, cum sa fac rost de factura cu codul?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Sau reţii suma şi foloseşti codul de bare de pe o factură veche, care este acelaşi indiferent de suma de plată.

| janvaljan a răspuns:

Intri in contul meu (numele si parola ta)si undeva in stanga ai faturile mele daca le deschizi se pot vedea sau printa inclusiv codul de bare...