| KLADI a întrebat:

imi puteti spune de ce imi tot apare o fila (folosesc mozilla firefox) cu un joc goodgame empire si cand ies din el iarasi imi apare de ce oare?

2 răspunsuri:
| LarisaDragomir a răspuns:

Cred ca ai instalat toolbar-ul.Sau este doar o reclama..Hmmm...Cauta in PC daca gasesti ceva legat de acest joc si sterge-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este facut siteul pe care intri tu nu ai ce sa ii faci atata vreme cat este setat de administratorul siteului
poate numai sa incerci sa il blochezi tu dar s-ar putea sa nu mai mearga nici siteul pe care te joci