| Ramona3766 a întrebat:

Se poate pe facebook sa restrictionezi accesul unei persoane fara sa o stergi de la prieteni? Sa nu-i mai apara pe perete ce fac eu, sa nu ma gaseasca cand imi scrie numele la cautare.

PS.: Am o matusa prea bagacioasa big grin

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Foreveraloone a răspuns:

Intra pe profilul persoanei respective si vezi ca ai 3 butoane:friends, message si inca un buton in forma de rotita.Dai click pe ultimul, iar ultima optiune este report/block.Dai click acolo si o sa-ti apara 3 optiuni.De acolo alegi din nou ultima optiune.