| DaielDanielas156 a întrebat:

stie cineva ce fel de hârtie și tuș folosește camera Fujifilm Instax Mini 11?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este o hartie speciala ( https://bit.ly/37NTBSz ) si nu are tus ci solutia care fixeaza si solutia care developeaza hartia. Se dau la pachet (vezi link-ul de mai sus!) Principiul este vechi si a fost inventat de firma Polaroid in 1947, dar acum este facut cu tehnologie moderna.

| DaielDanielas156 explică (pentru Salontanul):

Ce fel de soluție? Trebuie să o cumpăr separat?

| Salontanul a răspuns (pentru DaielDanielas156):

Ia legatura cu ei: FUJIFILM Electronic Imaging Europe GmbH Reprezentanță: Strada Barbu Delavrancea 24A, apt 6, sector 1, București, România, cod poștal 011352. Au si adrese de e-mail: daniel.ion si nicolae.ion si amandoi au terminatia @fujifim-digital.ro