| GeorgiiUatdăfac a întrebat:

Vroiam si eu sa stiu daca imi pot modifica numele paginii de Facebook daca are peste 200 de like-uri. Daca da, cum?

3 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. :)

Păi eu știu că se poate schimba doar dacă n-are mai mult de 200 like-uri.
Dar oricum, uite ce trebuie să faci să ți-l poți schimba :
Edit Page --> Update Info --> Basic Information --> Name (scrii ce vrei) --> Save Changes --> Ok

Și uite aici un site ce cred că te poate ajuta :
http://tituscapilnean.ro/......-facebook/

Pa, pa. :-h

| Dydy112 a răspuns:

Da se poate oricate like-uri ar avea. Dai la edit page, apoi Basic Information si iti apare numele actual. Apasa change name sau ceva asemanator si gata. happy

| andreea1613 a răspuns:

Da poti! trebuie doar sa intri in setarile paginii de sus de unde te deconectezi si de acolo te descurici!