| Del1 a întrebat:

Hi! am schimbat data de nastere pe facebook (pagina de FB e pe stilu' vechi) cu una falsa si acum nu pot sa o mai pun pe cea adevarata, data falsa e chenarata. Care ma rezolva are funnda!

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Trebuie să treacă între 30 şi 60 de zile. Mie mi-au deblocat-o după 45. Până atunci, intră la Editare profil, iar acolo alegi "Arată doar luna şi ziua în profilul meu"... Presupun că doar anul l-ai scris "greşit"...