| RusescuO a întrebat:

Hi guys! Ieri am scapat telefonul, un Samsung Galaxy S4, pe niste bolovani. nu a fost un impact puternic. Acum telefonul meu are o fisura mica pe ecran dedesubt de brand si difuzor. si una si mai mica mai jos. Intrebarea mea este cat m-ar costa sa ii schimb ecranul si daca la un service Samsung reusesc sa il repar gratis, el fiind in garantie. Multumesc!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Garantia nu acopera si cazurile de idiotenie a utilizatorului. Probabil costa cit nu merita, cam asa sta treaba cu astea.