| Ariston a întrebat:

Hi, nu imi pot citi raspunsurle, primite ci doar ineputul... ce site este ăsta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se lucreaza la site. Ieri dimineata si eu aveam asemenea probleme. Acum merge bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca sunt modificari pe site, se lucreaza la arhivare, update si upgrade, deci mai ia cateva zile pana vei putea sa vezi totul, de altfel si noi avem aceeasi problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mama ce bine stie Violetta ce se intampla in spate la TPU, ne intareste idee ca e protejata stafului happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

Problemele au inceput de alaltaieri
am pus o intrebare si admina a spus ca se fac unele modificari la site
uite raspunsul adminei la intrebarea mea
Buna!

Facem niste modificari, asa ca e posibil ca site-ul sa functioneze putin mai greu. Daca intampinati probleme, dati un semn aici. Remediem cat de repede putem, iar in zilele urmatoare totul va reveni la normal.
Culmea e ca nu pot accesa intrebarile recente, de cand au aparut problemele, asa ca am intrat pe contul lor.

| suntserios a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pff, pe mine ma dadeau afara de la munca daca faceam un astfel de update pe un site in productie

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

E destul de frustant pentru userii activi...dar mai facem si noi o pauza, nu?
Parca vad userii care vad nu li se raspunde iesind pe strada si intreband lumea,, e ok sa o am de 12 cm la 12 ani? Sau pe Verginica cu dilemele lui /si situatii iesite sub de sub control rolling on the floor