| capsunica13 a întrebat:

Histos a inviat! va rog sa imi spuneti cum pun muzica pe un CD cu programul Nero StartSmart. abia l'am tras de pe net. FUNDOOOOI

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Am facut eu poza sa-ti arat cum, ca asa e mai usor.
http://v1.iimmgg.com/images/is7gr/fac9ef9e80832831ef1fdba6f0300bb6.jpg

apoi dai ADD, cauti muzica care vrei sa o adaugi apoi dai NEXT si apoi BURN

primesc te rog fundinta?

1 răspuns:
| anamaria_9127 a răspuns:

Casa pui muzica pe un cd trebuie sai progmul nero starsmart daca il ai baga in calculator un cd gollll dupa aia copiaza melodiile si lipestele in nero startsmart dupa aia apesi pe un buton pe care scrie burn. sper ca te am ajutat