| Andre a întrebat:

Hristos A Inviat! Un paste fericit va doresc! Ce >faceti?: >Dormiti?:

21 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu nu dorm.

Adevarat a inviat!

| ZEU93 a răspuns:

Adevarat a inviat, mersi la fel happy Inca nu dorm ma culc peste putin timp big grin

| noktambul a răspuns:

Nu! Chistos a inviat!

| Oanny a răspuns:

Adevarat a inviat! Paste fericit si tie si sa treaca iepurasul pe la tinelaughing

| emy a răspuns:

Adevarat a Inviat! Si tie, la fel! Nu, nu dorm.M-am trezit destul de devreme.

| emy a răspuns:

A.am uitat:Tu ce faci?

| pwp a răspuns:

Adevarat a Inviat!
Paste Fericit, ღSოﺁℓεღ!

| BogdanPunct a răspuns:

Nu Dormimtongue

| κλάους a răspuns:

Adevarat ca a inviat si un paste fericithappy Nu, nu dormlaughing Tre sa mergem sa ne impartasimhappy

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Advarat a inviat! smug Mersi la fel. Stau tu ce faci? smug. Nu nu dorm smug

| dany3la a răspuns:

Hristos A Inviat!

| Prajitură a răspuns:

Adevarat ca A inviat. Multumesc la fel. :* Unii (eu) acum vin de la Biserica :*

| GumitzaXD a răspuns:

Multumesc love struck love struck love struck love struck love struck
si eu iti doresc tie la fel! Paste Fericit.Sarbatori Fericite

| Andre explică:

@paffy nu nu dorm ma plictisesc rauu de tott.
@branza... o idee perfectaa. sooperr sa imi lasi sh mie ID tau pe privat.sa vb

Multumesc toturor pentru urarii! Va doresc. la fel si multa sanatate!

| 62mariaelena a răspuns:

Cristi a inviat! am fost informat! mersi si tie la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a inviat.Paste fericit si tie.Stau pe TPU si raspund la intrebari.

| 3rdWW a răspuns:

Nee, imi caut haine pentru petrecerea de maine.
Am ajuns la concluzia ca cel mai bine mi-ar sta in "chilotei cu manecute", ce zici?

| PhaseMorphXR a răspuns:

Paste Fericit alaturi de cei dragi, iti dorim si noi!

| lauracraciun a răspuns:

Adevarat a inviat! mnu.in pacate nu dorm.mi-as fi dorit sa fiu la Inviere la biserica.doar ca sunt pe stop si nu pot mergecrying. anul viitor de acum:-

| SnYcK3rS a răspuns:

Adevarat A Inviat! Nu dorm, ma doare maseaua sad
Paste Fericit!

| ToxicKissLavynutza a răspuns:

Neee injur pe astea cu Hristos a inviat si imi dau SMS si le raspund ca nu-mi pasa si gata