| Nicknamenone02 a întrebat:

Https://altex.ro/boxa-portabila-myria-mdc-0598bk-bluetoo th-2-1-6w-negru

e buna boxa asta portabila, ma refer la raportul pret calitate merita sa dau 110?

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Am postat o intrebare, despre ce parere au oamenii despre firma myria si mi-a scris cineva ca are o boxa portabila de la ei si e jale

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sub nici o forma. La 110 RON gasesti totusi chestii onorabile. Desi cel mai bine ti-ai lua un Moto Z cu mod-ul JBL, e 400 RON modul dar acum e inclus ca si cadou gratuit, iar telefonul redus de la vreo 2200 la 1400 RON (boxa inclusa). Voila - https://www.pcgarage.ro/......oundboost/