| claudia250 a întrebat:

Imi doresc mult sa iau lectii de dans stil hip-hop, dans urba... dar n-am gasit nicaeri pentru. varsta mea (11)daca stie cineva un loc va roooog sa-mi puneti....sunt din Iasi

1 răspuns:
| YourMistake01 a răspuns:

Pai inainte de ati gasi un loc mai intai trebuie sa te pricepi si cred ca te pricepi dar mai bine inainte de toate mai bine ai viziona cateva videoclipuri sa mai inveti (nu incerc sa descurajez) si stii pana gasesti poti invata chiar mult si daca gasesti un loc in care sa inveti, sa iti predea un profesor ii poti arata ce stii, poate sa-l impresionezi chiar iar mai apoi acela iti va imbunatati dansul, cat despre link-uri cu miscari de dans hip-hop si altele in ziua de azi gasesti orice pe net pe youtube. Bafta si mult succes!