| Denysia a întrebat:

Imi poate spune cineva daca pot trimite foto prin yahoo, daca da cum? mersi

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

Ca să intri mai ușor pe e-mail dă clic pe plicul de sus-dreapta la Messenger. Trebuie să se deschidă adresa ta de e-mail. Apoi trebuie să creezi un e-mail nou. Adică dă clic pe Compunere mesaj. Este chiar deasupra la Mesaje primite (Inbox, în stânga, sus). Trebuie să se deschidă un nou tabulator pe Yahoo mail în care compui e-mail-ul. Scrie adresa completă cui vrei să trimiți la Către (To). Poți să scrii ceva la conținutul mesajului sau poți să dai doar Atațare fișiere (Atach files). Se va deschide o fereastră browse în care cauți imaginea care o ai de trimis. O selectezi sau le selectezi, dai OK. Aștepți să se termine de încărcat. Apoi dai Send (Trimitere), e scris ceva mai sus. Poți să pui mai multe imagini, nu mai mult de 25 mb.

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Iei poza cu mouse si o pui pe chat si apoi astepti ca destinatarul sa ii dea accept. Succes!

| emmyl a răspuns:

Vrei prin messenger sau prin e-mail?

| Denysia explică (pentru emmyl):

Prin e-mail

| emmyl a răspuns (pentru Denysia):

Ca să intri mai ușor pe e-mail dă clic pe plicul de sus-dreapta la Messenger. Trebuie să se deschidă adresa ta de e-mail. Apoi trebuie să creezi un e-mail nou. Adică dă clic pe Compunere mesaj. Este chiar deasupra la Mesaje primite (Inbox, în stânga, sus). Trebuie să se deschidă un nou tabulator pe Yahoo mail în care compui e-mail-ul. Scrie adresa completă cui vrei să trimiți la Către (To). Poți să scrii ceva la conținutul mesajului sau poți să dai doar Atațare fișiere (Atach files). Se va deschide o fereastră browse în care cauți imaginea care o ai de trimis. O selectezi sau le selectezi, dai OK. Aștepți să se termine de încărcat. Apoi dai Send (Trimitere), e scris ceva mai sus. Poți să pui mai multe imagini, nu mai mult de 25 mb.

| tinaHd a răspuns:

Da iei poza si o pui acolo unde scrii si dai enter:*

| Marian3rd a răspuns:

Scrii pe spate adresa!