| lavinia_8510 a întrebat:

Imi puteti spune si mie care este adresa de mesinger a lui selena gomez va rog mult. O ador pe selena!

5 răspunsuri:
| crazystorm a răspuns:

1.aia nu o sa dea la toti niciodata id
2.pot sa imi fac si eu un id si sa zic ca sunt aia asa ca slabe sperante

| DexterKill a răspuns:

Intrebarea e stii limba engleza la perfectie? sau, are timp sa stea pe messenger? sau de ce nu? are messenger?
Bei ce copii batuti in cap

| LetyKaty a răspuns:

In primul rand invata limba romana,in al doilea rand selena nu are id de mess, In America e altceva, nu yahoo messenger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena_selenaBiberonofilla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe Justin Bieber ca sigur o stiewinking