| Kosner a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos care este cea mai buna si cea mai economica imprimanta dintre :
1. HP Deskjet 1050A All-in-One
2. Canon Pixma MP230
3. Canon Pixma MG2250
Dau Funda!
Merci frumos! happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Daca vrei o imprimanta buna eu ti-as recomanda imprimanta Canon Pixma MP230, deoarece:
1. arata destul de bine
2. si mie unul mi se pare ca scoate mai bine decat celelalte
3. nu o sa ai probleme cu ea

Sper ca te-am ajutat! FUNDA?

| FlorinFindus a răspuns:

Eu cred ca Canon Pixma MP230 e mai economicawinking

| Threezp a răspuns:

Eu am HP Deskjet 1050A All-in-One si functioneaza ireprosabil, parerea mea ca merita toata increderea!

| ShiningDiamond a răspuns:

Canonul consuma mult.
Am acum un Canon care in 2 sapt. am tras 20 fise si deja am consumat jumatate din cartus...
HP este mai economic... Am avut una care dupa 100 fise se mai consuma cartusul (nu de tot).

| geo97FPP a răspuns:

1.HP Deskjet 1050A All-in-One.

| xIzumi a răspuns:

Sincer eu ti-as recomanda Canon Pixma MP550.Eu o am si ma descurc super usor cu ea. Daca este iti sugerez una de la Pixma dar cred ca aia de la MP230 e mai usor de manevrat sper ca te-am ajutat.Succes!winking