| Kassandra1408 a întrebat:

Imi puteti spune va rog niste zone bune de locuit in Bucuresti? De abia m-am mutat si stau in Crangasi, dar sunt nevoita sa ma mut din nou. Ce zone imi recomandati? Mentionez ca sunt fata, studenta si as dori sa fie aproape de metrou. Din cate am inteles Rahova e o zona rau famata.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In gazdă/chirie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dristor e o zona buna. Vara mea este acolo. Are o garsoniera de 30000 euro. Si e aproape de metrou. happy

| katty_3242 a răspuns:

In militari langa lacul mori 10-15 minute pana la metrou si cunosc pe cineva care cauta chiriasi si are preturi ieftine.este o femeie mai batrana. da-mi un mesaj pe privat sau contacteaza-ma la Katallyna_boobolina_bubutza@yahoo.com