| werewolfbruno a întrebat:

Imi spune cineva ce transporturi in comun pot folosi pentru a ajunge la afi palace cotroceni fara taxi eu stau pe ghica tei funda

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Statia de metrou cea mai apropiata este Politehnica, iar autobuzele si tramvaiele care au statie in fata mall-ului sunt nr. 137, 93, 71, respectiv liniile de tramvai 8, 25, 47.
De la tine iei troleibuzul 66 pana la Cismigiu si schimbi cu autobuzul 137.

| bibigaby a răspuns:

Depinde unde locuiesti daca iesi din Bucuresti gen bragadiru, buda, cornetu iei maxi taxi 407sau 505 pena la tranvai acolo e o statie unde vine mereu acelasi tramvai il iei pe ala si o sa vezi tu pe geam unde cobori
funda?