| ionutz9912 a întrebat:

Imi spune cineva cum se foloseste abilitatea de transformare la metin2? dau funtzita

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La metin2 nu exista abilitate, ci glob.Pai dai click-dreapta si gata. Daca nu, citeste ce iti scrie mai jos. fundita?

| shhhs a răspuns:

Salut,
Citeste acest articol si vei gai raspunsul la intrebarea ta:
http://orademetin.blogspot.ro/......va_23.html
Bafta!

| CrazyStHyl3 a răspuns:

Cauta pe la magazine un glob roz,scrie la descrie glob de transformare si in ce te transformi, zi-mi numele tau si serverul al meu este paulneinfric si sunt pe taurus am chesti +8, 9...si +0 dar au 2k pv :X:X:X e prea tare bafta, a si daca imi dai fundita iti dau eu glob pe metin, adresa mea este secretangel7580 big grin