| BrigitteMore a întrebat:

Imi spuneti un program cu care pot taia videoclipuri, dar sa le si editez. happy

5 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Microsoft Movie Maker

| Sorin_4540 a răspuns:

Camtasia

| andreipirca a răspuns:

Nu dai si tu mai multe detalii...

in fine, un program de taiat/unit/compus/etc filme/videoclipuri/etc este moviemaker.

free!

| BrigitteMore explică:

@Maryke55
am avut programul, dar a trebuit sa imi reformatez calculatorul si nu l'am mai avut. L'am scos de pe net si lucrez in el dar imi trebuie alte programe.

| Maryke555 a răspuns:

Eu folosesc Windows Movie Maker 2. 2, orice pc care are instalat Windows pe el are acest program. Verifica putin in START --> All Programs --> Windows Movie Maker, daca ai probleme te pot ajuta big grin