| saida a întrebat:

Imi spuneti va rog cum fac cat mai multe stelute la celebrity in sims 3 late night?

Răspuns Câştigător
| aNNd_3856 a răspuns:

Imprieteneste-te cu celebritatile. Poti sa le vezi casele pe harta cumparand, de la Lifetime Rewards "Map to the Stars". Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

2 răspunsuri:
| zinsi a răspuns:

Socializezei cu celelalte vedete
iesi prin cluburi ca sa te vada paparazzi
si daca mai ai si un partener star e super

si e mult mai usor daca simu e muzician pictor actor...etc

| Anonym111 a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu cat mai multe celebritati sau sa completezi acele oportunitati ce apar ocazional in joc tongue sa faci anumite treburi happy sper ca te-am ajutattongue bafta:*>big grin