| nikname a întrebat:

In cat timp ajunge un colet prin posta romana daca distanta e de 50 km?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

3-4 zile ca e posta Romana

| stlucian a răspuns:

3-5 zile lucratoare si nu prea e vorba de distanta ci de disponibilitatea celor de la posta.

| sosostore a răspuns:

Nu conteaza distanta prin posta romana, dar de obicei un colet face 2 3 zile, iar daca e in acelasi judet a doua zi ar trebui sa ajunga, la posta este afisat de obicei orasele unde coletele pot ajunge a doua zi.

| Antonescu13 a răspuns:

În aproximativ 3-4 zile.

| Anon03 a răspuns:

Pai avand in vedere ca nu esti primul care comanda prin posta romana cred ca va ajunge in maxim 1 zi darte sfatuiesc prin fan courier rapid informeaza-te de pe siteuri iti dau un link http://www.google.ro/......tp?/search

| merymary08 a răspuns:

Nu conteaza distanta 3 zile lucratoare dureaza