| Frank51 a întrebat:

In cat timp ajunge un colet trimis prin posta din Bucuresti in Brasov avand in vedere ca comanda a fost efectuata in data de 18 Iulie? suntem in 23 si inca nu a ajuns.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cam in 5 zile lucratoare ar trebui sa ajunga. Luni sau marti ar trebui sa iti ajunga coletul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In trei zile lucratoare.Astazi suntem in 23 August deci comanda e pierduta sau nici macar nu ti-au trimis-o.Eu comandaseme un site o drujba si am asteptat mult si bine. Abia dupa ce am sunat la ei, mi-au spus ca produsul nu mai era in stoc.Pai trebuia sa ma anunte, nu? Suna la cine ai facut comanda si ia-l de par. Spune-i ca nu vei mai ridica coletul chiar daca soseste.

| awesomeman a răspuns:

Sunt sanse sa se fi pierdut pe drum!