| Antonesei_Radu_1985 a întrebat:

In cat timp vand ceva de pe olx, am pus anununtul acum o zi si am 101 vizionari si 2 interesati.

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Tu crezi ca exista un termen maxim in care poti vinde un produs? Nu exista. Minimul poate fi de 1 minut dar maximul e nelimitat.
Am avut un produs pe care l-am vandut in ziua in care l-am postat, dar asta s-a intamplat o singura data. Altele le-am vandut in cateva luni sau chiar dupa cativa ani. Unele produse nu s-au vandut deloc.
Vizionari au toate anunturile. Se poate chiar sa primesti mesaje sau telefoane de la persoanele interesate. Asta nu inseamna ca oamenii vor si cumpara.
Daca vrei sa se vanda ceva trebuie sa ai un pret rentabil. Unii pun pe OLX preturi pe egale sau chiar mai mari decat in magazine. Acelea nu au sansa sa se vanda.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vinzi, cu cât vinzi

| Peridava a răspuns:

Nu conteaza cate vizionari ai. Conteaza sa vrea cineva produsul tau.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Pai am așteptat si 2 luniwinking