| alecsa04 a întrebat:

In ce consta un numar favorit la abonament la orange? Adica daca pui un numar favorit si esti pe abonament te taxeaza sau cum?happy Ms mult:*

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ai minute gratuite cu acel numar, nu platesti nimic decat daca depasesti numarul de minute pe care ti-l acorda.
http://www.google.ro/......tp?/search

| Ea12345 a răspuns:

Atunci cand alegi un nr favorit, se taxeaza mai putin.Nu stiu sigur, dar parca era de 1 cent pe minut, depinde insa.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi lapropozitia"cu un nr favorit in retea" pai dacaactivezi extraoptiunea acea iti poti alege un nr al unui coleg, iubit/a, prieten, parinte etcl. (cu care u vb mai mutl) si atunci cand il suni platesti mult mai putin decat restul

| brun3tzyk21 a răspuns:

Vb cu mai putin credit si trimiti sms la fel mai putin... dupa ora 20:00 si in weekend