| Hang0ver a întrebat:

În ce magazine pot sa gasesc lubrifiant pentru un cub rubik?

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Fir-ar, acum toți vor intra...

| gabicoo a răspuns:

hee hee

| FreddieM a răspuns:

Salut. Sunt rubikmaniac, am incercat toate alifiile ca sa-l fac sa mearga,, uns". Incepand de la ulei comestibil, vaselina, pudra de talc...
Pana la urma am gasit cea mai buna solutie, dar nu stiu cum sa o procuri dar poate fi o idee.
Am uns cubul cu un lichid pe baza de silicon, care il aveam cand imi cumparasem un tapet rulat si trebuia uns uneori. Daca poti gasi produsul asta e number one, vei avea dupa aia un,, speed cube"
Pun un link cu siliconul lubrificant ca sa-ti faci o idee.
https://www.amazon.co.uk/......B07CHLR9XR

| Digikey a răspuns:

Eu ii demontam un colt si bagam inauntru putin praf de sapun.Cu un cutit razuiesti putin sapun.

| Dragomir_Seby_1986 a răspuns:

Thefastshop.eu sau ultimax.ro mai bine pe ultimax