| marius1995rr a întrebat:

In legatura cu Yahoo messenger 10...cum pot sa scot reclamele de jos? cele de sub ID-uri >>>>>>sub plugins bar? dau funda la cine stie!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate scoate reclama cu ajutorul unui programel. Iti recomand sa te uiti la acest videotutorial http://www.videotutorial.ro/? p=1219
e sigur programu si acest site www.videotutorial.ro e cel mai renumit site de videotutoriale pc din Romania. La acest link ai videotutorial despre scoaterea reclamei din yahoo messenger si in scris si daca dai scroll mai jos ai si video la tutorial e mai recomandat sa te uiti la video pentru ca e mult mai explicativ. Daca nu te descurci sa-mi zici in privat ca te voi ajuta.