| bbe a întrebat:

cine stie cum pot scoate reclamele de pe yahoo messenger. dau fundita:*

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Irina117 a răspuns:

Scuze. am postat raspunsul gresit.

scuze!blushing

| username_8290 a răspuns:

E un program. sfatul meu e sa nu-l downloadezi ca are virusi. am incercat eu de pe multe site`uri si mi-a aratat antivirusu ca toate au.

| inginer a răspuns:

Cele care apar la inceput cand te loghezi?
Intri pe mess. in contul tau -> Din bara de sus, unde scrie Messenger -> Preferences -> Din stanga sus - General si debifezi "Show Yahoo! Messneger Insider".
De reclamele care apar in partea de jos, sub lista de contacte, nu ai cum sa scapi.

| bbe explică:

Ptr am cum scapat ptrk mi lea scos o data candva dar nu stiut km... sh dpa ce mi-am reinstalat messul au aparut din nou