| George98722 a întrebat:

In prahova maine si poimaine se fac cursuri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata rezulta ca se fac.
Citez de pe site-ul MENCS:
UPDATE situație cursuri școlare suspendate în totalitate (data raportării: 8 ianuarie, ora 16:00):
Luni, 9 ianuarie: Bacău, Olt, Iași, Neamț, Timiș, Galați, Maramureș, Brăila, Vaslui, Dolj, Suceava, Giurgiu, Teleorman, Botoșani, Buzău, Ilfov, Ialomița, Călărași, Constanța, Vrancea, Tulcea și Municipiul București.
Marți, 10 ianuarie: Bacău, Olt, Iași, Neamț, Timiș, Galați, Maramureș, Dolj, Suceava, Botoșani, Buzău, Ialomița, lfov, Constanța, Vrancea și Municipiul București.
Poti vedea aici:
http://www.edu.ro/......fectate-de
S-ar putea ca situatia sa se mai schimbe, respectiv sa fie suspendate si in alte judete, asa ca uita-te si mai tarziu.

1 răspuns: